Asem Hotel Çevre Politikası

Doğa Eşittir Yaşamdır


Vizyonumuz Asem Hotel'i misafirlerimize tatil ve konaklama hizmeti verdiğimiz Alanya'da çevresel bir lider tesis yapmaktır. Sürdürülebilirlik ve çevreye duyarlılığını hem de karada, hem denizde tüm tesis sisteminin temel taşı haline getirmek en önemli amaçlarımız arasındadır.

Personelimiz çevre konusunda eğitim almış bilinçli ve eğitimli iş arkadaşlarından oluşmaktadır. Tesisimiz ailesi katılan her birey için İnsan Kaynakarı birimi gerekli eğitimi vermektedir. Bu politika, personele dahili ve harici olarak iletilen "Asem Çevre Politikası" programı kapsamında uygulanmaktadır.

Alanya Asem Hotel Cevre Politikası

Çevreye duyarlı bir kurum olmak, daha az kaynak kullanarak ve daha az atık ve kirlilik oluşturarak işimizi ekonomik açıdan daha sürdürülebilir şekilde büyütmek anlamına gelmektedir. Bu amaçları gerçekleştirdiğimiz takdirde üç ana öğe olan misafirlerimize, çevreye ve işimize yönelik faydalar elde edebilmemiz söz konusu olacaktır. Konaklama hizmeti verdiğimiz her tatilci, turist mutlaka daha temiz bir doğa, deniz hakkına sahiptir..

Asem Hotel çevreye duyarlılığı, aynı zamanda ekipmanlarda mevcut olan en modern ve çevre dostu teknolojiye yapılan yatırımlar anlamına gelmektedir. Bölgemizde çevre duyarlılığında lider olmak için çaba gösteriyoruz.
Varlıklarımızın çevresel açıdan en sorumlu şekilde ve yürürlükteki tüm çevresel yönetmelik ve standartlara uygun biçimde işletilmesi için çalışıyoruz.

Call Webmaster (+90) 532 273 90 49